پیام تبریک شهردار نوسود به مناسبت روز خبرنگار

چاپ متن
                                                                                                   به نام خداوندگار قلم

آن‌هایی که پیگیر حوادث و اتفاقات روزانه در سطح شهرستان پاوه هستند، هرروز پیش از آنکه با سایر اعضای خانواده‌ی خود هم‌کلام شوند، نگاه ِ خود را معطوف سایت‌ها و پایگاه‌های خبری سلام پاوه، پاوه پرس، ده‌نگی نوریاو ، هزار ماسوله و ……..می‌نمایند.

هفدهم مردادماه و روز خبرنگار، فرصتی است مغتنم تا ضمن ادای احترام به این عزیزان، قدردان همه تلاش‌ها و مجاهدت‌های طاقت‌فرسا و بی‌مزد ایشان در جهت پوشش همه‌جانبه‌ی اخبار سطح شهرستان، استان، کشور و جهان باشیم. به‌عبارتی‌دیگر؛ این عزیزان با کار کارشناسی و حرفه‌ای عناوین مهم‌ترین و به‌روزترین اخبار و حوادث را در طبق اخلاص تقدیم همشهریان و خوانندگان می‌نمایند.

بی‌شک، خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان‌، ازجمله کسانی هستند که دل درگرو توسعه، پیشرفت و آبادانی در همه ابعاد آن دارند و از ارکان اصلی سالم سازی  فرایند امور جاری،شفاف سازی،مبارزه با فساد ،رانت و تبعیض محسوب می شوند وکارنامه کاری و عملکرد آنان به‌خوبی مؤید این مطلب است و امید است همچنان در مسیر دفاع از ارکان جامعه مدنی و حقوق شهروندی ، ضمن پاسداشت حرمت ِ قلم و آگاهی ، یار و یاور مسئولین دلسوز و متعهد و خار ِ چشم زیاده خواهان و متجاوزین به حقوق عامه و مدافع منافع عمومی ِ جامعه و شهرستان باشند.

این‌جانب ضمن تبریک روز خبرنگار به‌تمامی صاحبان قلم و اندیشه، تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه‌نگاران و جامعه اطلاع‌رسانی ، برای همه‌ی این بزرگواران؛ در ادامه این مسیر پر سنگلاخ و پرتنش ؛ توفیق ، سلامتی و تندرستی را آرزومندم.

                                                                                         سلام خسروی

                                                                                             شهردار نوسود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *