روزی پرکار برای شورای اسلامی شهر و شهردار نوسود

چاپ متن
گزارش سفر کاری شورای اسلامی شهر و شهردار نوسود در مورخه ۹۸/۰۴/۰۶

در تاریخ ۹۸/۴/۰۶اعضای شورای اسلامی شهر نوسود به همراه شهردار جناب آقای خسروی جهت پیگیری امورات جاری به مرکز استان سفری کاری انجام دادند.

در این سفر که با هماهنگی های دکتر شهاب نادری نماینده‌ی محترم شهرستان پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت،اعضای شورا در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان و در راستای پیگیری مصوبات سفر مورخ ۹۸/۲/۳۱ تهران جهت دریافت وسایل ورزشی ، ضمن بیان مشکلات عدیده سالن های ورزشی موجود در سطح شهر نوسود، از مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان جهت بازدید از شهر نوسود دعوت بعمل آوردند که با استقبال ایشان مواجه شده و دستور تحویل وسایل مورد نیاز را صادر نمودند.

در ادامه سفر و در دیدار شهردار نوسود با مهندس سالاری معاونت محترم عمرانی استانداری کرمانشاه که در معیت جناب آقای ایده پور فرماندار محترم پاوه صورت گرفت ، با مساعدت و دستور ویژه ایشان با موضوع امانی شدن پروژه آبرسانی به بازارچه مرزی شوشمی توسط شهرداری نوسود و با اعتبار یک میلیارد تومان موافقت گردید.

در ادامه و در دیدار با معاونت محترم اقتصادی استانداری جناب دکتر حاتمی با موضوع احداث جایگاه عرضه نفت گاز در بازارچه مرزی شوشمی موافقت و دستور اقدام سریع و بموقع را در این راستا به عوامل ذیربط ابلاغ نمودند.

درمرحله بعدی این روز ِ کاری ، اعضای شورا وشهردار با حضور در سازمان همیاری شهرداری‌های استان کرمانشاه با جناب مهندس کرمی دیدار و ضمن تبریک انتصاب ایشان بعنوان مدیر عامل سازمان ، خواستار افزایش تعامل و همراهی بیشتر سازمان با شهرداری نوسود شدند که با استقبال گرم و صمیمانه مهندس کرمی مواجه و ایشان نیز بر همکاری متقابل و بیش از پیش تاکید نمودند.

              روابط عمومی شهرداری نوسود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *