پرداخت کامل حقوق و مزایای فروردین ۹۸ کارگران شهرداری نوسود

چاپ متن

با همّت و تلاش و پیگیری‌‌های مداوم ّ اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار نوسود، حقوق و مزایای کارگران شرکت پیام ارتباط توان ِ آسمان(طرف قرارداد شهرداری نوسود) به صورت کامل پرداخت گردید.

با همت و برنامه ریزی دُرُست شورای اسلامی شهر و شهرداری نوسود حقوق و مزایای کارگران زحمتکش شهرداری قبل از کارکنان ستادی پرداخت گردید این در حالی است که کلیه افزایشهای حقوق و دستمزد سال ۹۸ کارگران به صورت کامل اعمال و پرداخت گردیده است.

♦عبداله شهریاری مدیرعامل شرکت خدماتی طرف قرارداد شهرداری نوسود نیز در پیامی از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار نوسود تشکر کرد. متن پیام عبداله شهریاری به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب به عنوان ِ مدیر عامل شرکت پیام ارتباط توان ِ آسمان ، بر خود واجب می‌دانم از زحمات و پیگیر‌های مستمر تمامی ِ اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار نوسود جناب آقای خسروی ، که همواره حامی و پشتیبان ِ کارگران زحمتکش بوده و هستند مراتب تشکر و قدردانی خود را ابراز نموده و برای یکایک عزیزان آرزوی سلامتی ِ تن و موفقیت و پیروزی را خواهانم.
امید است در سایه‌ی الطاف پروردگار و حمایت و پشتیبانی آن بزرگواران بتوانیم وظایف محوله و امورات تحت پیمان را به بهترین نحو انجام داده و در راستای خدمتگزاری به شهروندان محترم نوسود بهتر و بیشتر از پیش گام برداریم.

با احترام
مدیر عامل شرکت پیام ارتباط توان آسمان
عبداله شهریاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *