آغاز عملیات لکه گیری و آسفالت معابر و خیابان های شهر نوسود

چاپ متن

آغاز عملیات لکه گیری و آسفالت معابر و خیابان های شهر نوسود با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر نوسود

عملیات لکه گیری و آسفالت معابر و خیابان های شهر نوسود که به علت بارندگی های اخیر به تعویق افتاده بود،آغاز شد. این امر در حالی است که هنوز عملیات حفاری شرکت گاز و فیبر نوری در سطح شهر نوسود به پایان نرسیده شهرداری نوسود کار ترمیم حفاری ها و آسفالت مجدد معابر را آغاز نموده است.
در آستانه سال نو و در استقبال از نوروز، شهرداری نوسود ضمن آسفالت معابر، کاشت گل و نهال در سطح میادین، ایجاد غرفه عرضه محصولات ارگانیک بخصوص آرد جو و گندم آسیاب شده در آسیای آبی حوزه لاره ، نصب تابلوهای راهنما در سطح شهر ،رنگ آمیزی جداول و نرده ها ، تعمیر و مرمت سرویس های بهداشتی عمومی را در دستور کار خود دارد.
لازم به ذکر است که بهسازی ، ترمیم و لکه گیری آسفالت خیابان های شهر نوسود در پی حفاری های انجام گرفته ‌ی شرکت گاز و فیبر نوری، از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری می باشد.در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را با اولویت بندی لکه گیری و آسفالت می نماید.
رعایت استاندارد ها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می تواند تاثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد بنابر این ،با توجه به وضعیت نامناسب قسمت هایی از آسفالت خیابان ها ،اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت سطح شهر با جدیت و فوریت در حال انجام می باشد.این امر در حالی است که به علت شرایط نامناسب جوی، این مهم به تعویق افتاد لکن شهرداری نوسود با تلاش مستمر و با همیاری شورای اسلامی شهر با استفاده از تمامی امکانات موجود و با به کار گیری تمامی نیروهای خود سعی در جلب رضایت همشهریان دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *