پیام تسلیت

چاپ متن
🔹پیام تسلیت جناب آقای خسروی شهردار نوسود به مناسبت درگذشت مرحوم معتصم فارسی

إنّا لِلّه و إنّا الیه راجعون
ضایعه درگذشت جمعی از خواهران و برادران گرامی در حادثه دلخراش تصادف جاده ای را خدمت خانواده داغدار آنان و همه مردم شریف منطقه بخصوص اهالی محترم نوریاب و نوسود تسلیت عرض می نمایم.حادثه ای که دل همه دوستان و آشنایان را به درد آورد و آثار بسیار زیانباری برجا گذاشت.
اهالی محترم نوسود همدل با خانواده ی مرحومان ؛ داغدار این مصیبت دهشتناک هستند چرا که در دبستان امام محمد غزالی نوسود، روز ۹/۷/۹۸ فقدان مدیر مهربان مدرسه نقطه عطفی برای دانش آموزان معصوم خواهد بود که تا سالیان سال فراموش نخواهد شد.
جای خالی مرحوم معتصم فارسی در میان نگاه آن کودکان بهت زده ، هرگز پر نخواهد شد.قلب های آنان نازکتر از برگ گل چنان زیر بار این واقعه پژمرده و مأیوس است که هیچ وقت طراوت روز اول مهر ۹۷ و لحظه ای که حلاوت آغاز سال تحصیلی با شیرینی لبخند مدیر و جعبه پر از شیرینی در دستانش را باز نخواهند یافت.
غبار فقدان آقای فارسی پیش از آنکه بر در و دیوار مدرسه خاطره شود ، در ذهن و روان دانش آموزانش نقش خواهد بست و این تنها گوشه ای از آثار و تبعات مرگ و میرهای مستمر ناشی از تصادفات جاده ای است که این روزها بیش از هر زمان دیگری گریبان مردم محروم منطقه اورامانات را گرفته است.
به امید روزی که در سایه صبر و بردباری بیشتر مردم و استانداردسازی جاده ها و ایمن سازی ارابه های مرگ ، این سریال نامیمون پایان یابد پیش از آنکه آثار مخرب آن ، نسل های آتی ما را نیز گرفتار نماید.
مجدداً این ضایعه تأسف بار را خدمت عموم مردم شریف اورامانات و شهرستان پاوه تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای مرحومان علّو درجات و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت دارم

سلام خسروی
شهردار نوسود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *